وبلاگ سمساری مسعود

ویژگی های یک سمساری منصف

ویژگی های یک سمساری منصف

همه ما زمانی تصمیم میگیریم که لوازم دست دوم خانه خود را عوض کنیم و آنها را با لوازمی جدید و نو جایگزین کنیم.اما زمانی که میخواهیم این کار را انجام دهیم نیاز به این داریم که بتوانیم لوازم دست دوم خود را بفروش برسانیم.برای فروش لوازم دست دوم خود باید به سمساری مراجعه کنیم تا مراحل فروش اجناس دست دوم خودرا انجام بدهیم.در این مقاله ما سعی داریم درباره خصوصیات یک سمساری منصف و خوب صحبت کنیم.

همانطور که اشاره کردیم همگی ما روزی تصمیم میگیریم که لوازم دست دوم خود را بفروش برسانیم و آنهارا با لوازمی نو وتازه جایگزین کنیم.برای انجام این کارهم حتما باید به یک سمساری مراجعه کنیم.اماویژگی های یک سمساری خوب و منصف چیست؟

قیمت خرید مناسب

بدون شک قیمت خرید مناسب اولین و مهم ترین ویژگی برای یک سمساری خوب است.معمولا وقتی میخواهیم لوازم دست دوم خود را بفروش برسانیم.باسمساری هایی رو به رو میشویم که قصد دارند لوازم دست دوم ما را به قمیتی پائین خریداری کنند.اما یک سمساری خوب و منصف برای خرید لوازم دست دوم شما قیمتی عادلانه را پیشنهاد میدهد و سعی در کسب رضایت شما دارد.بنابراین قیمت خرید مناسب یکی از ويژگی های مهم یک سمساری است.

قیمت فروش مناسب

سمساری ها زمانی که جنس دست دوم را خریداری میکنند.پس از این مرحله وارد مرحله فروش کالای دست دوم میشوند.در این مرحله قیمت گذاری صورت میگیرد و قیمت فروش محصول دست دوم به خریداران اعلام میشود.زمانی که میخواهید ببینید که آیا سمساری مد نظر شما عادل و منصف است باید دقت کنید که لوازم دست دوم را با چه قیمتی بفروش میرساند.اگر قیمت فروش قیمتی مناسب و عادلانه بود میتوانید به سمساری مد نظر خود اعتماد کنید و لوازم دست دوم خود را به آن بفروشید.

رفتار مناسب با مشتریان

یکی از مهم ترین ویژگی های یک سمساری نحوه برخورد مسئولین سمساری با مشتریان خود است.این فاکتور مهم به شما نشان میدهد که سمساری مدنظر شما تا چه میزان به شما اهمیت میدهد و نحوه تعاملش با شما چگونه است.بنابراین به نحوه برخورد یک سمساری به طور ویژه دقت کنید و آن را بررسی کنید.

صداقت

یکی از اصل های مهم هرکاری صداقت است.این موضوع در سمساری هاهم مستثنا نیست و زمانی که میخواهید به یک سمساری اعتماد کنید باید ببینید آیا سمساری مد نظر شما با شما صادق است؟به عنوان نمونه اطلاعات درستی از محصول مورد نظر را به شما ارائه میدهد؟

قمیت هایی که ارائه میکند دقیق است؟و.....همه و همه این ها نشان میدهد که آیا یک سمساری صادق است یا خیر.

در نهایت....

با جمع بندی مواردی که در بالا گفته شد میتوانید به یک سمساری اعتماد کنید و معامله ای خوب و آسوده داشته باشید

آخرین نوشته ها